Choď na obsah Choď na menu
 


Pátranie po nezvestnej osobe

10. 6. 2012

V nedeľu 10.júna 2012 sme boli o 18,00 hod povolaní do pátracej akcie po nezvestnej osobe z domova dôchodcov. Nezvestná staršia pani bola hľadaná od nedele 10.6. od 12,00 hod, keď odišla z domova dôchodcov na dosiaľ nezistené miesto. Od toho času ju hľadali rodinní príslušníci a zamestnanci domova, ale nakoľko sa blížila búrka a noc, boli požiadaní okrem policajtov so služobným psom aj dobrovoľní hasiči. O 19,00 hod sme sa zišli pred obecným úradom v počte celkom 20 členov miestneho DHZ. Našťastie už po 20 minútach po začatí akcie sa veliteľovi DHZ ozval dlhoročný člen hasičov a zároveň člen poľovníckeho združenia Maleník Tibor Harmady, ktorý hľadanú babičku objavil v časti Oholín, pri tzv. Hôrečke, čo je už na území katastrálneho územia Lubina. Babička bola dezorientovaná a zoslabnutá, avšak vďaka náhode, kedy Tibor Harmady prechádzal okolo na posed bola včas dopravená miestnymi hasičmi do domova, kde bola prehliadnutá a opatrená. Ešte raz mu patrí  poďakovanie nielen v mene výboru DHZ a starostu obce, ale aj v mene rodinných príslušníkov babičky.  

 

Náhľad fotografií zo zložky Pátracia akcia

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.