Choď na obsah Choď na menu
 


Súťaž PLAMEŇ v Krajnom

6. 6. 2012

V sobotu 2. júna 2012 sa na futbalovom ihrisku v Krajnom uskutočnila súťaž mladých hasičov PLAMEŇ. Našu obec reprezentovalo pod vedením vedúceho kolektívu Jaroslava Hložku 10 chlapcov vo veku 11-15 rokov. V novučkých uniformách, ktoré nám zakúpila obec a OZ Podjavorinskej deti sa náš tím po prvej disciplíne umiestňoval na krásnom druhom mieste. V ďalšej disciplíne, útok CTIF sme pre vlastnú nedisciplinovanosť dostali 70 trestných sekúnd, čím sme sa prepadli do druhej polovičky štartového poľa. V tretej disciplíne, útok s vodou naši chlapci predviedli už iba priemerný výkon . Dúfajme že chuť, nasadenie a nadšenie z tohto hasičského športu chlapcom vydrží, a na nasledujúcej súťaži, ktorá sa uskutoční už v sobotu 9.júna v Zemianskom Podhradí sa im zadarí trošičku viac. Chcem všetkým členom kolektívu mladých hasičov zablahoželať k ich premiérovému, ale veľmi peknému 4.miestu. Vedúcemu kolektívu Jarovi Hložkovi by som touto cestou rád poďakoval za jeho čas a trpezlivosť, rovnako aj Lukášovi Stachovi, ktorý sa takisto podujal našim najmladším hasičom venovať. Do ďalších súťaží prajeme chlapcom všetci veľa úspechov a budeme im všetci držať palce v nadchádajúcich súťažiach.

 

Náhľad fotografií zo zložky Súťaž PLAMEŇ v Krajnom

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.